Dziecko w domu. Klamka z kluczykiem.

wpis w: Blog | 0

Dziecko jego wychowanie daje nam dużo przyjemności, ale wymaga też odpowiedzialności i zapewnienie bezpieczeństwa. Jak to ma się do okien ?

Dobrze wiemy jaka tragedia może się stać gdy dziecko wypadnie z okna nawet z niedużej wysokości. Aby temu zapobiec podstawowym zabezpieczeniem a zarazem najpopularniejszym jest klamka okienna z zabezpieczeniem.

Klamka z kluczykiem

 

Klamka Roto z kluczykiem.

Wybór klamek okiennych wyposażonych w zamek cylindryczny z wkładką bębenkową na kluczyk  jest bardzo duży. Kluczyk może blokowa wszystkie funkcje okna lub tylko rozwarcie pozostawiając możliwość uchylenia okna co jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Na rynku dostaniemy klamki w wielu kolorach, wykonanych z aluminium i powlekane lakierem lub anodowane. Kupując klamki z kluczykiem możemy wybrać w system jednego klucza co pozwoli nam na otwarcie wszystkich okien jednym kluczem. Klamka z kluczem to nie tylko bezpieczeństwo naszych pociech to też pełna bariera antywłamaniowa, ponieważ uniemożliwia otwarcie okna z zewnątrz. Dodatkowo klamkę można zabezpieczyć w funkcję alarmu. Dzięki wbudowanemu czujnikowi pola magnetycznego w razie próby włamania pojawia się sygnał dźwiękowy i optyczny informujący o próbie włamania.

Klamka z alarmiem

klamka z funkcją alarmu.

Klamka z kluczykiem waha się w granicach cenowych 30-100 zł , klamki z alarmem w granicach  200 – 250 zł.  Tak naprawdę nie dużym kosztem możemy zabezpieczyć nasze pociech jak i nasz dom.

Zostaw Komentarz